HAKKIMIZDA

1990'lı yıllarda girdiğimiz bu sektöre kurumsal kimliği ön plana çıkararak PİMAPEN markasının bayraktarlığını en üst noktaya taşımaya profesyonel teknik kadromuzla bu işin Mihmandarlığını üstlenmeyi kendimize görev bildik.

PVC imalatı ve montajıyla ilgili olarak 20 yılı aşkın bilgi birikimi, teknik kadrosu ve üretim tesisiyle Pimapen Pvc Pencere ve Kapı Sistemlerinin üretimini ve montajını İSO 9001:2008 kalite yönetim sistemi standartlarına göre yaparak sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.

Yıllık 600.000 metre tül profil işleme kapasitesine sahip 3.000 m2 kapalı alanlı tesisimizde müşterilerimizin isteklerini belirleyerek onlarınbeklentilerini karşılayan ürün ve sistemleri seçip bu doğrultuda beraber fiyat analizlerimizi oluştururuz.

Yeni ürünler ve teknolojik gelişmeler, bayi eğitimleri, işletme eğitimleri yoluyla müşteri beklentileri en üst seviyede ve kalitede karşılanmaktadır.

MİSYONUMUZ

Kuruluşumuzun hedef, değer ve stratejileri doğrultusunda,

  • Müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri müşteri memnuniyeti ilkesi ile sunarak
  • Topluma ve çevreye saygılı şekilde çalışarak
  • Tüm kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak
  • Sürekli gelişim ilkesiyle hareket ederek

Yurt içi ve yurt dışındaki konumuzu güçlendirmektir.

VİZYONUMUZ

Genel ve inşaat sektörü için muhtelif PVC kapı, pencere çerçeve, üretiminde global anlamda en güvenilir şirket olmayı yönetimin vizyonu olarak benimsemiştir.

Amacımız, genel ve inşaat sektörünün, lider ve güvenilir kuruluşu olarak yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine üstün nitelikli ürünler sunan bir dünya markası olmaktır.

ORGANİZASYON ŞEMASI

Özpen Grup Organizasyon Şeması